Su Altı Drone

GLADIUS MINI, 100m'e kadar dalabilen bir portatif bir su altı dronudur. 4k UHD kamera ve 1.200 lümen LED ışık içerir ve net, yüksek kaliteli görüntüler ve derin sularda bile görüntüler çekmesini sağlar.

GLADIUS MINI, sadece güzel tasarlanmış değil, aynı zamanda hafif ve kullanımı kolay üründür. Bir sırt çantasına sığar ve basit bir kablosuz kumanda ile birlikte gelir, böylece kullanıcı dronu aşağı ve yukarı hareket etmek, sabit bir derinliğe dalmak ve dronu ileri ve geri hareket ettirmek için daha az hareketle kontrol edebilir. Eğim açısı ± 45 ° ayarlanabilir ve hareket bir eğim kilidi modu ile kontrol edilir. Bu, kullanıcıların benzersiz çekimler ve yapmak için su altındaki engelleri kolayca seyredebileceğini veya canlıları takip edebileceği anlamına gelir.

Bir düğmeye dokunarak Facebook, Instagram, WeChat veya YouTube'da canlı yayın ve kolay paylaşım gerçekleştirebilir. GLADIUS MINI ayrıca 64GB'lık geniş bir TF depolama kartına sahiptir. Görüntüler, sürükleyici 360 derece VR deneyimleri için de kullanılabilir. Dronu, hem yeni kullanıcıların hem de deneyimli uzmanların yüksek kalitede görüntüler yakalayabilmelerini sağlamak için ISO, WhiteBalance ve renk tonunun hem manuel hem de otomatik olarak ayarlanmasını destekler.

GLADIUS MINI, sualtında gezinmek için kolay ve zevklidir ve kolayca paylaşılabilen yüksek kaliteli görüntüleri yakalayabilir, bu görüntüleri tek tuşla sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

09 Kas 2020 18:26

E-Bülten Abone Ol

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı